MHA 904

Tlačítko se signalizačním a výkonovým kontaktem 3A

Tlačítko MHA 904 je vybaveno dvěma přepínacími jazýčkovými kontakty se dvěma stabilními stavy, které jsou přepínány současně

Tlačítko MHA 904 je vybaveno dvěma přepínacími jazýčkovými kontakty se dvěma stabilními stavy, které jsou přepínány současně, a dvoubarevnou LED signalizující stav tlačítka nebo ovládaného zařízení. Jeden přepínací kontakt lze zatížit proudem do 0,5 A, druhý výkonový přepínací kontakt lze zatížit proudem do 3 A. Tlačítko obsahuje svorkovnici, na kterou jsou vyvedeny přepínací kontakty a dvoubarevná signalizační LED.

Tlačítko se dodává v barvě červené, zelené, modré a žluté.

 

Na svorky 1, 2 a 3 svorkovnice XT1 je vyveden přepínací jazýčkový kontakt 3 A ovládaný magnetem tlačítka. V klidovém stavu (nestisknuté tlačítko) jsou propojeny svorky 1 a 2, v sepnutém stavu (stisknuté tlačítko) jsou propojeny svorky 1 a 3.
Na svorky 1, 2 a 3 svorkovnice XT2 je vyveden přepínací jazýčkový kontakt 0,5 A ovládaný magnetem tlačítka. V klidovém stavu (nestisknuté tlačítko) jsou propojeny svorky 1 a 2, v sepnutém stavu (stisknuté tlačítko) jsou propojeny svorky 1 a 3.
Svorkovnice XT 3 má 6 svorek, které jsou označeny čísly 1 až 6. Svorky 1 až 5 slouží pro připojení dvoubarevné LED. Svorka 6 je volná a je možno ji použít např. pro připojení nebo propojení stínění přívodních kabelů.

 

Připojení dvoubarevné LED je následující:
Svorka XT 3Význam
1společný – pól napájení
2+ pól 12 V barva zelená
3+ pól 24 V barva zelená
4+ pól 12 V barva červená
5+ pól 24 V barva červená

Scroll to top